Liderlik Enstitüsü

Türkiye Sağlık Turizmi Derneği’nin düzenlediği “Engelsiz Sağlık Turizmi ile Yeni Hayatlar” projesi açılış gününde gerçekleşen panele, Liderlik Enstitüsü Direktörü Gülşah Göktekin konuşmacı olarak katıldı.

12 Ocak 2017 tarihinde Ankara Bera Otel’de düzenlenen açılış toplantısı merasimine, çeşitli kurum ve kuruluşların daire başkanları, il müdürleri, uzmanları ve yetkilileri katıldı.

Avrupa Birliği Katılım Öncesi Mali Yardım Aracının (IPA-Instrument for Pre Accession) hibe desteğiyle Türkiye Sağlık Turizmi Derneği tarafından geliştirilen “Engelsiz Sağlık Turizmi ile Yeni Hayatlar” Projesi ile dezavantajlı kişilerin sosyal entegrasyonu ve istihdam edilebilirliklerinin geliştirilmesi amaçlanıyor. Türkiye Sağlık Turizmi Derneği tarafından geliştirilen proje ile engelli bireylere 3 ay süreyle çağrı merkezi operatörlüğü, mesleki İngilizce ve kat hizmetleri eğitimleri verilmesi planlanıyor.

TSTD Başkanı Enginer Birdal, Atılım Üniversitesi S.B.Ens. Müdürü Dilaver Tengilimoğlu, ÇSBGB Daire Başkanı Burak Çağatay Doğan protokol konuşmacısı olarak yer alırken; katıldığı “Dezavantajlı Bireylerin İstihdamını Arttırmaya Yönelik Politikalar” panelinde, Uzman Sosyolog/İş ve Meslek Danışmanı Gülşah Göktekin, “İnsan Hakları Evrensel Bildirisi Madde 23 Çalışma Hakkı” konulu sunumu ile çalışmanın her insanın doğal hakkı olduğuna değindi. Gülşah Göktekin’in “İnsan Hakları Evrensel Bildirisi Madde 23 Çalışma Hakkı” konulu sunumuna buradan ulaşabilirsiniz.